Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej w Polityce Prywatności

Warunkiem uczestnictwa w Warsztatach Terapii Zajęciowej jest przedłożenie:

-orzeczenia o niepełnosprawności wydanego przez Ośrodek d/s Orzekania o Niepełnosprawności, ze wskazaniem uczestnictwa w Warsztatach Terapii Zajęciowej,
-podania deklarującego chęć uczestnictwa w WTZ

Rozmowa kwalifikacyjna z uczestnikiem i opiekunem zamyka część formalną, umożliwiając wpisanie na listę uczestników oczekujących na przyjęcie.

Uczestnictwo w WTZ jest bezpłatne. Uczestnik przebywa tam 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 doskonaląc swoje umiejętności społeczne i zawodowe pod nadzorem instruktorów terapii, psychologa, logopedy, rehabilitanta i instruktora nauki zawodu.

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Białymstoku przy ul. Transportowej 4 utworzono przy Przedsiębiorstwie Wielobranżowym Jard z inicjatywy właściciela firmy inż. Jarosława Dziemiana. WTZ powstał w 2004 roku jako naturalna konsekwencja uzyskania przez P.W. Jard statusu zakładu pracy chronionej.
Nasze warsztaty posiadają 6 pracowni tematycznych:
- krawiecką
- plastyczną
- gospodarstwa domowego
- audiowizualną
- komputerową
- techniczną

Każda z pracowni pod nadzorem instruktora terapii realizuje indywidualne programy terapii dla każdego z uczestników.
Warsztaty dysponują doskonale wyposażoną salą odnowy, gdzie pod nadzorem rehabilitanta realizowane są programy usprawniania uczestników.

Warsztaty Teriapii Zajęciowej zlokalizowane w Białymstoku, przy ulicy Transportowej 4. w budynku Przedsiębiorstwa Wielobranżoego Jard gdzie mieści się też NZOZ Podlaskie Centrum Medyczne, hotel, restauracja i apteka.

 


Polityce Prywatności


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2009 P.W. Jard. Pomysł i wykonanie Łukasz Wasilewski
All rights reserved.